KOMPOZ.PL Poznań naprawa i serwis komputerów i laptopów Poznań i okolice

Naprawa laptopów i komputerów stacjonarnych Poznań, Luboń, Mosina, Plewiska, Komorniki i okolice

Serwis komputerów Poznań i okolice

\"serwis
Czy Twój komputer wygląda podobnie do tego na zdjęciu? Wezwij KOMPOZ!

Wyczyścimy i naprawiamy Twój komputer stacjonarny lub laptop, zwalczymy chaos związany z kablami – jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! Głośna praca wiatraka, przegrzewanie się komputera, brak dźwięku, brak obrazu, problemu z wirusami? Czy wiesz, że regularne czyszczenie komputera i laptopa zwiększa ich żywotność nawet do 200% ?

KOMPOZ z powodzeniem świadczy usługi w wielu poznańskich firmach z zakresu serwisu i naprawy komputerów, systemów informatycznych, laptopów i sieci. Zajmujemy się serwisem wszystkich marek m.in. Lenovo, HP, IBM, Packard-Bell, Asus, Sony, Toshiba, Acer, Belinea, Benq, Fujitsu Siemens, MSI, LG, NEC, Samsung, Compaq, DELL. Doradzamy zakup odpowiedniego sprzętu w zależności od Państwa potrzeb. Prowadzimy również sprzedaż używanego i poleasingowego sprzętu – który uprzednio sprawdzamy i w razie potrzeby naprawiamy. Na każdy towar zakupiony u Nas otrzymują Państwo odpowiednią gwarancję.


Serwis komputerowy obsługujący Poznań i okolice – naprawiamy zarówno komputery stacjonarne jak i laptopy w całym Poznaniu i innych miejscowościach w Wielkopolsce na przykład: Mosina, Luboń, Puszczykowo, Komorniki, Plewiska, Suchy Las, Śrem, Środa Wielkopolska, Kórnik, Złotniki, Oborniki Wielkopolskie, Skórzewo, Dopiewo oraz Palędzie. Większość napraw wykonujemy na miejscu czyli w domu naszego Klienta bądź w jego firmie.W zakres napraw wchodzi:

Instalacja i naprawy oraz wymiana oprogramowania
Wymiana i naprawa płyt głównych
Wymiana i naprawa dysków twardych HDD i SDD oraz hybrydowych
Wymiana i naprawa procesorów Intel lub AMD
Wymiana i naprawa układów graficznych (dedykowanych i zintegrowanych)
Usuwanie i zwalczanie skutków wywołanych przez wirusy komputerowe, trojany i robaki
Kopie zapasowe danych
Niezależnie od marki komputera np. Acer, ASUS, DELL, Packard Bell (również HP), Lenovo, IBM bądź też Toshiba, Sony, Samsung, LG czy Fujitsu Siemens, MSI wykonujemy pełne naprawy sprzętowe i oprogramowania.

Mogą Państwo zobaczyć nasz profil na portalu Google+ klikając tutaj.

Jeśli poszukują Państwo taniego i dobrego sprzętu komputerowego czyli laptopa albo komputera stacjonarnego wtedy mogą Państwo go nabyć u Nas z darmową dostawą do domu na terenie Poznania i okolic! Sprzedajemy poleasingowy sprzęt, który ówcześnie czyścimy i serwisujemy i dajemy na niego gwarancję! Jeśli chcą Państwo kupić całkowicie nowy sprzęt wtedy możemy nieodpłatnie doradzić i pomóc Państwu w wyborze odpowiedniego sprzętu w zależności od Państwa potrzeb – jeśli szukają Państwo komputera do prac biurowych i przeglądania internetu to po co przepłacać? KOMPOZ dobierze najlepszy dla Państwa sprzęt w najlepszej cenie na rynku!

Wymiana matrycy i ekranu w laptopie Poznań i okolice

Najtaniej i najlepiej z KOMPOZ! Wymieniamy uszkodzone matryce i wyświetlacze laptopów w całym Poznaniu i okolicach! Upadł Ci laptop? Zbił Ci się ekran? Wymienimy go w dobrej cenie!


Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Skup samochodĂłw :
www.skupautsamochodow.pl